Kurşun Geçirmez Alüminyum

HİZMETLERİMİZ

KURŞUN GEÇİRMEZ CAM

Kurşun Geçirmez CamKurşun Geçirmez Cam, bilindiği gibi oksitlenmeye karşı üstün direnci ile tanınan bir maddedir. Güvenliğinizi sağlamak adına kurşun geçirmez cam kullanmaya karar verdiğiniz zaman Böylece siz korunma amacına tamamen ulaşmışken size zarar vermek isteyen kişi yada kişiler amaçlarına ulaşamamış olacaklardır.

Kurşun Geçirmez Camın avantajlarından faydalanırken aynı zamanda güvenliği en üst seviyede tutmuş olursunuz,nitekim Kurşun Geçirmez Cam bileşimleri yüzeyi eloksal kaplıdır.

Cam üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayii için bile oldukça önemlidir.Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayiinde geniş kullanım alanı bulan bu madde neden sizin de Kurşun Geçirmez Camlarınızda olmasın.

Cam, işlenmesi kolay ve oldukça bol miktarda elde edilebilen bir bileşen olduğundan dolayı, Kurşun Geçirmez Cam beraber kullanmanın maliyeti sandığınız kadar yüksek de değildir.Aşınmalara da fazlasıyla dayanıkla olan kurşun geçirmez camlarınızda kullandığınızda daha uzun ömürlü kullanım fırsatını yakalarsınız.